İbbden Burhani̇yeye Bi̇lgi̇ Desteği̇ - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

İbbden Burhani̇yeye Bi̇lgi̇ Desteği̇

Bandırma Düğün Salonu

İbbden Burhani̇yeye Bi̇lgi̇ Desteği̇
Son Güncelleme :

24 Mayıs 2022 - 16:20

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Kentsel Gelişim Çözümleri noktasında Burhaniye Belediyesiyle bir araya geldi. İBB ve buna bağlı şirketlerin sorumlularının yer aldığı koordinasyon toplantısında Burhaniye’nin gelişiminde İBB’nin proje stratejileri üzerinden fikir alış verişinde bulunuldu.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler öncülüğünde Belediye Meclis Salonunda yapılan toplantıda İBB Marmara Bölge Koordinasyon Sorumlusu Mervenur Aksu liderliğindeki 25 kişilik heyet Burhaniye Belediyesi Müdür ve sorumlularıyla bir araya geldi.

İBB’de yer alan her müdürlük için tek tek bir sorumlunun, İstanbul’da yapılan yerel yönetim çalışmaları hakkında bilgileri aktardığı toplantıda, Burhaniye Belediyesinin tüm müdürleriyle görüş alışverişinde bulunuldu.

İBB’nin yerel yönetim anlamında dünyadaki sayılı şehirlerden biri olduğunu ve birçok projesinin ses getirdiğini vurgulayan Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, İBB’nin bu konudaki çalışma stratejilerini diğer belediyelerle yaygınlaştırmasının önemli olduğunu söyledi.

Yapılan koordinasyon toplantısı sonrası Başkan Deveciler heyete hediye takdim ederek, paylaştıkları bilgiler için teşekkür etti.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.