HÜSEYİN KOÇYİĞİT İÇİN KÖK HÜCRE DONÖRÜ BULUNDU - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

HÜSEYİN KOÇYİĞİT İÇİN KÖK HÜCRE DONÖRÜ BULUNDU

Bandırma Düğün Salonu

HÜSEYİN KOÇYİĞİT İÇİN KÖK HÜCRE DONÖRÜ BULUNDU
Son Güncelleme :

24 Ocak 2022 - 20:50

“Yapılan kan ve kök hücre bağışları, organ bağışları sayesinde hayata yeniden merhaba diyen insanlar olduğunu bilmek içimizi sımsıcak insan sevgisiyle dolduruyor.”

Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Koçyiğit, bilindiği üzere lösemi teşhisiyle tedavi görüyordu. Tedavinin iyileşme ile sonuçlanması için uyumlu kök hücreye ihtiyaç vardı. Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un önderliğinde kısa sürede kök hücre bağış kampanyası başlatıldı. Bandırmalı hemşerilerimizin yoğun ilgi gösterdiği kampanyada mutlu sona yaklaşıldı. Bulunan uygun donör sayesinde, Hüseyin Koçyiğit için tedavi sürecine kısa sürede başlanması bekleniyor. Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Yardımlaşmada kusursuz içtenlik gösteren kıymetli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Meclis Üyemiz Hüseyin Koçyiğit’e ve tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Yapılan kan ve kök hücre bağışları, organ bağışları sayesinde hayata yeniden merhaba diyen insanlar olduğunu bilmek içimizi sımsıcak insan sevgisiyle dolduruyor. Yardımlaşmanın gücüne inanan herkesi tüm kalbimle selamlıyorum” dedi.

Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Koçyiğit’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; kan, kök hücre, organ bağışının önemine bir kez daha dikkat çekiyoruz.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.