​​​​​​​Hasan Sur İsmiyle Yaşatılmalıdır! - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Hasan Sur İsmiyle Yaşatılmalıdır!

Bandırma Düğün Salonu

Hasan Sur İsmiyle Yaşatılmalıdır!
Son Güncelleme :

31 Temmuz 2021 - 16:31

Gelecek Partisi Bandırma İlçe Başkanı Burhan Deniz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla; 1973-1977 ve 1984-1989 yılları arasında belediye başkanlığı yapan, TFF 1.Lig takımlarından Bandırmaspor’u kuran ve kurucu başkanlığını yapan Hasan Sur’un isminin ilçedeki bir cadde veya sokağa verilerek yaşatılması gerektiğini ifade etti.

Bandırma’da Belediye Başkanı olarak görev yapan Hasan Sur’un kentimize o dönemin koşulları içinde büyük hizmetler verdiğini anımsatan Deniz, “Onun döneminde ilçemiz cazibe merkezi olmuştur. Malatyalı olmasına rağmen bir Bandırmalı gibi kentimizin gelişmesi için gece gündüz çalışmıştır. Hasan Sur ayrıca görevinden ayrıldıktan sonrada birçok belediye başkanının deneyimlerinden faydalandığı bir isim olmuştur”, dedi.

Şimdi Vefa Zamanı

Bandırma Belediyesi’nin, geçmiş dönem belediye başkanlarına karşı vefasını gösterdiğine dikkat çeken Deniz; “Bandırma Belediyesi, geçmiş dönem belediye başkanlarına karşı vefasını göstermiştir. Şimdi Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun ve Meclis Üyelerine düşen ilçemizin duayen Belediye Başkanı Hasan Sur’un da ismini bir cadde ve sokağa vererek bu vefayı göstermektir.

Bandırma Belediyesi ve değerli Meclis Üyelerinin yeni nesiller ve bizden sonraki gelecek kuşakların da Hasan Sur’un adını tanıması için ismini bir cadde ve sokağa vererek vefasını göstereceğinden kuşkumuz yoktur”, şeklinde konuştu.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.