Gönen'de Yol Yapım Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Gönen’de Yol Yapım Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

Bandırma Düğün Salonu

Gönen’de Yol Yapım Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor
Son Güncelleme :

22 Haziran 2022 - 22:27

Gönen Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfaltlama çalışmalarına ilçenin dört bir yanında aralıksız devam ediyor.

Kurtuluş, Rüstem, Gündoğdu Mahallesi, Aqua Termal Mevkisinde ve Çevre yolu güzergahında asfalt yol yapım ve tamirat çalışmaları eş zamanlı olarak devam ediyor.

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, çalışmalar ile ilgili yaptığı açıklamada; Ekiplerimizle birlikte planlamasını ve ön hazırlıklarını tamamladığımız mahallelerimizde asfalt yol yapım ve tamirat çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda ihalesine çıktığımız şehir merkezimiz ve Kırsal Mahallelerimizi kapsayan parke taş ihalesini alan firma maalesef mücbir sebeplerden dolayı ihaleden çekildi ve belirli bölgelerimizde parke taş çalışmalarımız henüz başlayamadı.

Ancak bu durumda hiçbir vatandaşımızın mağduriyet yaşamaması için hemen yeni ihale hazırlıklarına başladık ve en kısa sürede ihtiyaçlarını belirlediğimiz her mahallemizde asfalt yol yapım, tamirat ve parke taş yol çalışmalarımıza ivedilikle devam edeceğiz.

Bizler şartlar ne olursa olsun 101 Mahallemizin her karış alanına aynı değerde hizmet götürmeye devam edeceğiz” dedi.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.