Farkındalık yaratmak için Balya Belediye Başkanı tiyatro oyununda oynadı - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Farkındalık yaratmak için Balya Belediye Başkanı tiyatro oyununda oynadı

Bandırma Düğün Salonu

Farkındalık yaratmak için Balya Belediye Başkanı tiyatro oyununda oynadı
Son Güncelleme :

30 Kasım 2022 - 9:45

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde Barış Manço Kültür Merkezinde “hıklatan bal” adlı tiyatro oyunu Bandırma Belediyesi ve Balya Belediyesi birlikteliği ile sahnede sergilendi.

Bandırma Belediyesi ve Balya Belediyesi birlikteliği ile Barış Manço Kültür Merkezinde “hıklatan bal” adlı tiyatro oyunu SMA hastası Bandırmalı Fevziye Ete’ye umut olmak adına destek amaçlı gösteri gerçekleştirildi.
Tiyatro oyununda Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga sahne aldı. Oyunculuğu izleyenler tarafından beğeniyle karşılanırken farkındalık yaratmak adına çıktığı sahnede ki performansı unutulacak gibi görünmüyor. Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, “Bandırma Belediyesi ve Balya Belediyesi ortak bir projesi olarak bir farkındalık yaratmak adına birlikte bir proje geliştirdik. SMA’lı çocuklarımız için daha önce yaptığımız bu organizasyonu bu akşamda Bandırma’da Fevziye bebek için yapıyoruz. Aslında bir farkındalık yaratmaya çalışıyoruz bu problem bu sağlık problemi aslında ülkenin problemi bizlerin yerel yöneticilerin halkın derdiyle dertlendiğimiz için çözüm bulmaya çalışıyoruz. Tüm çocuklarımıza sağlıklı günler diliyorum. Sosyal sorumluluk projesi içerisinde Balya Belediyesi tiyatro ekibi olarak bir tiyatro oyunu sergilemeye çalışıyoruz bunda benimde naçizane bir rolüm var bu çorbada benimde tuzum olursa bence önemli diye düşündüm, bende bir rol aldım inşallah bütün rol arkadaşlarım başarıyla bu oyunu sahneleriz.” şeklinde konuştu. Barış Manço Kültür Merkezinde “hıklatan bal” adlı tiyatro oyununu Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ve Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık ’ta izleyenler arasındaydı.

youtube video

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.