Erdek’te BANÜ Denizcilik Fakültesi Öğrencilerinin İmalatı Olan Kanolar Yarıştı - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Erdek’te BANÜ Denizcilik Fakültesi Öğrencilerinin İmalatı Olan Kanolar Yarıştı

Bandırma Düğün Salonu

Erdek’te BANÜ Denizcilik Fakültesi Öğrencilerinin İmalatı Olan Kanolar Yarıştı
Son Güncelleme :

02 Ekim 2022 - 10:00

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitenin denizcilik meslek yüksek okulu öğrencileri tarafından yaklaşık olarak 3 ayda tamamladığı “dragon kano” isimli deniz araçları ile yapılan etkinliğe, Susurluk Kaymakamı  Muammer Köken, Prof. Dr. Mustafa Sarı, Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez ve 17 Eylül Üniversitesi Rektörü  Süleyman Özdemir’de katılım sağladı. Program öncesi Rektör Süleyman Özdemir, Bandırmaspor başkanı Onur Göçmez’e katkılarından dolayı kendisine deniz adam figürü hediye etti.

 

Rektör Özdemir konuşmasında, “İlk olarak görevime başlarken Üniversitemizin hangi alanlarda gelişmesi gerektiğini tespit etmek amacı ile denizciliğin Bandırma gibi bir lokasyonda muhakkak ön plana çıkması gerektiğini düşündük. Bu konuda özellikle Bandırma’dan çok büyük bir talep vardı.” dedi.

 

Denizcilik Meslek Yüksek Okulu öğretim üyeleri yarış öncesinde protokol üyelerine Dragon Kano hakkında öğretici ve bilgilendirici bir açıklama yaparak kano kullanımın hakkında bilgi verdiler. Ardından protokol heyeti kanoya binerek yarıştılar. Susurluk Kaymakamı Muammer Köken ve Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Süleyman Özdemir’in de bulunduğu mavi takım yarıştan galip geldi.

 

Üniversite Rektörü yarışın ardından yaptığı konuşmada Susurluk Kaymakamının, aynı etkinliği Susurluk’ta da yapmak istemesinin ardından Rektör Özdemir, “takımınızı kurun gelin kapışalım.” dedi.

Aykan Ayerdem

 

IMG 1418

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.