Düşük yapınca hamile kadını öldürttü karnından bebeğini çaldı! - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Düşük yapınca hamile kadını öldürttü karnından bebeğini çaldı!

Bandırma Düğün Salonu

Düşük yapınca hamile kadını öldürttü karnından bebeğini çaldı!
Son Güncelleme :

28 Nisan 2022 - 14:53

Kolombiya’da dehşet verici bir cinayet yaşandı. 23 yaşında hamile Yadira Alexandra Yepes Sotelo isimli kadın bebeğini kaybetti. Tekrar bebek sahibi olmak isteyince kiralık katil tuttu, evsiz hamile kadını öldürtüp karnından bebeğini çaldı.

Kolombiya’da gerçekleştirilen bir cinayet dünya gündemine damga vurdu. 23 yaşındaki  Yadira Alexandra Yepes Sotelo isimli kadın hamileyken düşük yaptı ve bebeğini kaybetti. Sotelo, bebeğini kaybetmesini ailesine söyleyemedi ve korkunç bir plan hazırladı. Sotelo, gözüne evsiz hamile bir kadını kestirdi. Evsiz hamile Sandra Johanna Alvarez Solano’yu kiralık katil tutup öldürmeyi ardından da bebeğini çalmayı planladı.

Kiralık katil tutan Sotelo, planını devreye soktu ve 37 yaşındaki evsiz kadını öldürtüp karnındaki bebeğini çaldı. Öldürülen ardından da bebeği karnından çalınan evsiz kadının cesedi saatlerce cadde üzerinde kaldı. Polis ekipleri ise cesedin bir kısmının kuşlar tarafından yenilmiş bir halde buldu.

dusuk yapinca hamile kadini oldurttu karnindan bebegini caldi 1 1650976914

Kolombiya’yı ayağa kaldıran cinayetin ardından açıklama yapan Belediye Başkanı Juan Carlos Saldarriaga, Yadira’nın evsiz kadının bebeğini çalmak için kiralık katile 5000 dolar verdiğini açıkladı.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.