Dsi̇ Ve Baski̇ İşbi̇rli̇ği̇ Yapacak - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Dsi̇ Ve Baski̇ İşbi̇rli̇ği̇ Yapacak

Bandırma Düğün Salonu

Dsi̇ Ve Baski̇ İşbi̇rli̇ği̇ Yapacak
Son Güncelleme :

16 Ağustos 2022 - 15:45

AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı ile AK Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, DSİ Genel Müdürü Dr. Lütfi Akça’yı ziyaret ederek Balıkesir’e yapılacak yatırımlar için destek aldılar.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı ile AK Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur beraberlerinde BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal ile birlikte DSİ Genel Müdürü Dr. Lütfi Akça’yı ziyaret ederek Balıkesir’de yapılacak olan DSİ yatırımları ve çalışmalar için destek aldılar.

Balıkesir il genelinde birçok içme suyu projesi, tarımsal arazilerin sulanması ve derelerin ıslahı başta olmak üzere birçok konuda öncülük alan Balıkesir heyeti DSİ Genel Müdürü Akça’ya gösterdiği yoğun ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Türkiye’yi doyuran il Balıkesir’e önümüzdeki günlerde ziyaret ederek yapılacak olan çalışmaları yerinde görmek, hayata geçirilmesi planlanan çalışmaların projeleri ile ilgili detaylı bilgi alacağını ifade eden DSİ Genel Müdürü Dr. Lütfi Akça “Su Hayattır” anlayışı dahilinde Balıkesir’i önemsediklerini belirterek başta çiftçilerin sulama problemleri çözmek için yoğun çaba sarf edeceklerini dile getirdi.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.