Dağlı Ajans - Bandirma.com’dan Kent Konseyine Ziyaret - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Dağlı Ajans – Bandirma.com’dan Kent Konseyine Ziyaret

Bandırma Düğün Salonu

Dağlı Ajans – Bandirma.com’dan Kent Konseyine Ziyaret
Son Güncelleme :

18 Haziran 2022 - 15:22

Dağlı Ajans Bandirma.com sahibi Gökhan Dağlı kent konseyi başkanı Serdar Polat’ı makamında ziyaret etti.
Geçtiğimiz sene Bandırma Kent Konseyi başkanı olarak seçilen ve başkanlığının birinci yılını dolduran Serdar Polat’ı kent konseyi binasında ziyaret eden Dağlı; ‘’Gerçekten çalışma ve faaliyetleriniz ile hem Bandırma için hem kent konseyi için önemi inkâr edilemez çalışmalara imza attınız. İlçemiz için gerçekleştirilen birçok faaliyetlerde isminiz var. Bandırma’ya verdiğiniz değer, çalışma ve hizmetlerinizden görülüyor. Ben bir basın mensubu olarak şahsen çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Ziyareti sırasında çıkarmış oldukları Bandirma.com dergisini de takdim eden Dağlı ’’Bizler Bandırmalı bireyler olarak memleketimiz için çalışıyoruz ve Bandırma için emek veren herkesin de emeklerini takdir ediyoruz’’ dedi. Yaptıkları ziyaret için teşekkür eden kent konseyi başkanı Polat ‘’Bandırma hepimizin ortak paydası. Bandırma kent konseyi Bandırmanın hakkını hukukunu korumakla görevli bir kurumdur. 5393 Sayılı Belediyeler Kanunun 76. Maddesi ve Kent Konseyi Yönetmeliğine göre çalışmalarını Bandırma Belediyemizle uyum içinde devam ettirmektedir. Biz bu bağlamda fikirler üreterek gerek belediyemizin gerekse alt kalemlerimizin ( kent konseyi kadın meclisi, gençlik meclisi, vb.) destekleri ile Bandırma için yapılan her faaliyette her etkinlikte olduk, olmaya da devam edeceğiz’’ dedi.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.