Chp Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akından Bayramı Mesajı: “Güzel Günlere Mi̇lleti̇mi̇zle Kavuşacağız” - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Chp Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akından Bayramı Mesajı: “Güzel Günlere Mi̇lleti̇mi̇zle Kavuşacağız”

Bandırma Düğün Salonu

Chp Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akından Bayramı Mesajı: “Güzel Günlere Mi̇lleti̇mi̇zle Kavuşacağız”
Son Güncelleme :

15 Temmuz 2021 - 14:20

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, milletin sağlıkla, huzur içinde yaşadığı Türkiye’nin özlemini duyduğu günlerden geçerken geleceğe, umutla baktıklarını söyleyerek bayram mesajı verdi.

CHP’li Ahmet Akın, Kurban Bayramı’nı kutladığı mesajında, birlik, beraberlik, dayanışma vurgusu yaptı. “Bayramlarımız; kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiğimiz, paylaşma ve dayanışma duygularımızı pekiştirdiğimiz kutsal günlerimizdir” diyen Ahmet Akın şöyle devam etti:

“Bereketin, birlikteliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın günü olan mübarek Kurban Bayramı’nı pandeminin gölgesinde, derin bir ekonomik buhran içerisinde yaşıyoruz. Ama umutsuz değiliz. Umutsuzluğa kapılmayacağız. Çünkü birlikte olma ve dayanışmanın verdiği güç ile sevgi ile dostlukla birleşir, bütünleşir ve pekişir, bizlere yarınlar için umut verir. Bu bayramın da, dayanışma içerisinde, kurbanlarımızı paylaşarak, ikramda bulunarak, aile büyüklerimizin hayır dualarını alarak, çocukları, öksüzleri ve yetimleri sevindirerek bayram sevincini çoğalttığımız bayram olmasını diliyorum. Her şeyden önce vatanımız için, milletimiz için gözlerini kırpmadan kendini feda eden aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, minnetle anıyorum. Şehit anne ve babalarımızın ellerinden öpüyor, şehit ailelerimize bir kez daha sabır diliyorum. Milletimizin ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.”

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.