Burhani̇yeli̇lere Ücretsi̇z İnternet Hi̇zmeti̇ - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Burhani̇yeli̇lere Ücretsi̇z İnternet Hi̇zmeti̇

Bandırma Düğün Salonu

Burhani̇yeli̇lere Ücretsi̇z İnternet Hi̇zmeti̇
Son Güncelleme :

18 Temmuz 2022 - 14:20

Balıkesir’de “Akıllı Şehir” uygulamalarına büyük önem veren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 15 ilçede 36 sosyal alan ve 200 toplu taşıma aracında ücretsiz olarak verdiği WiFi ağını günden güne genişletiyor. Burhaniye’de, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı ile Ören sahilinde verilen ücretsiz internet hizmeti halk tarafından memnunlukla karşılandı.

Ören Mahallesinde oturan Kemal İşi ve Kaan Tuna da, Ören sahilindeki ücretsiz internet hizmetinden faydalanırken, emeği geçenlere teşekkür etti. Sezonda Ören’in çok sayıda konuk ağırladığını anlatan Kaan Tuna, “Ören Meydanına gelince Büyükşehir’in internet hizmetinden yararlanıyoruz. Çağın hizmeti ücretsiz veriliyor. Günümüz de internet çok önemli. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve ekibine teşekkür ediyoruz ”dedi. Ören sahilinin yoğun ilgi gördüğünü anlatan Kemal İşi de, “Herkes gibi bende ücretsiz internetten faydalanıyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.