Burhani̇ye Devlet Hastanesi̇nde Protez Yapımına Başlandı - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Burhani̇ye Devlet Hastanesi̇nde Protez Yapımına Başlandı

Bandırma Düğün Salonu

Burhani̇ye Devlet Hastanesi̇nde Protez Yapımına Başlandı
Son Güncelleme :

19 Eylül 2022 - 8:10

Burhaniye içesinde, Devlet Hastanesi’nde diş protez yapımına tekrardan başlandığı bildirildi. Başhekim Evren Akgöl, pandemi süresince ara verilen diş protez yapımına tekrardan başlandığını söyledi.

Diş polikliniğinin 7 diş hekimi ile hizmet verdiğini ifade eden Akgöl, teşhis ve tedavi hizmetlerini en güzel şekilde yapmaya gayret gösterdiklerini kaydetti. Burhaniye Devlet Hastanesinde 21 uzman doktorun görev yaptığını anlatan Başhekim Evren Akgöl, psikiyatri uzmanının atandığını kaydederken, kardiyoloji uzmanı atanması için de girişimlerin devam ettiği söyledi. Diş protezi yapımına başlandığını anlatan Akgöl, “ Herkes üstüne düşeni yapacak. Kimse mazeret üretmesin. Bu günden itibaren diş protezi yapımına başlıyoruz. Vatandaşlarımız Edremit’e gitmek zorunda kalmayacak” dedi. Öte yandan Burhaniye Devlet Hastanesinde diş protezi yapımına başlanması vatandaşları sevindirdi. Protez yapımı için Edremit’e gitmek zorunda kaldıklarını anlatan inşaat ustası Kemal İşi, “ Ben ve eşim diş protezi için Edremit’e gitmek zorunda kaldık. Bunun için onlarca defa Edremit’e gittim. Bizim hastanemizin ne eksiği var. Pandemiden bu yana protez yapılmıyor. Burhaniyeliler Edremit’e gitmek zorunda kalıyordu. Protez yapımına başlanacağını duyunca çok sevindim. Vatandaşlar Edremit’e gidip gelmekten kurtulacak” dedi.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.