Biden'a Beyaz Saray'da Suikast Girişimi - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Biden’a Beyaz Saray’da Suikast Girişimi

Bandırma Düğün Salonu

Biden’a Beyaz Saray’da Suikast Girişimi
Son Güncelleme :

31 Aralık 2021 - 10:42

ABD Birleşik Devletleri’nde ‘Tanrı’ tarafından göreve çağrıldığını dile getiren bir şahıs ABDn Başkanı Joe Biden’la beraber görevdeki sorumluları öldürmek üzere Beyaz Saray’a giderken yakalandı.

Iowa’da görevli polisler tehlikeli sürüş sebebiyle 21 Aralık’ta bir aracı durdurdu. Araç sürücüsü 25 yaşındaki Kuachua Brillion Xiong’un tüfek ve dolu şarjörler taşıdığı belirlendi.Araçta arama yapan polis, Başkan Joe Biden ve tıbbi danışmanı Anthony Fauci’nin de yer aldığı bir ‘hedef listesi’ buldu. Araçta ayrıca üzerinde ‘Xiong’un cenaze masrafları’ notu yer alan bir miktar para da bulundu.

Euronews’ta yayınlanan habere göre, Amerika gizli servisinden bir ajana konuşan Xiong, ‘tanrı tarafından Beyaz Saray’daki şeytanlarla mücadele görevine çağrılana kadar kimliğini gizli tutmak için bir bakkalda çalıştığını’ söyledi.

18 Aralık’ta Beyaz Saray’a doğru yola çıktığını anlatan zanlı, öldüreceği kişilerin listesini yapabilmek için telefonuna TikTok uygulaması indirdiğini anlattı.

Zanlı ifadesinde ayrıca Beyaz Saray’a nasıl girmeyi planladığına dair yapmış olduğu planın detaylarını da itiraf etti.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.