Başkan Yılmaz’a ‘Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı’ ödülü - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Başkan Yılmaz’a ‘Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı’ ödülü

Bandırma Düğün Salonu

Başkan Yılmaz’a ‘Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı’ ödülü
Son Güncelleme :

09 Ekim 2021 - 13:36

11. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri, Ankara’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz “Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldü.
Siyaset, sanat, spor, medya ve iş dünyasında en başarılıların ödüllendirildiği 11. Buhara Medya Ödülleri Töreni, Ankara’da düzenlendi. “Başarı İçin Yeniden Bir Arada, Yeniden Birlikte” sloganıyla gerçekleştirmiş olan ödül töreninde; başarılı çalışmaları ve yenilikçi projeleriyle çalışmalarına devam etmekte olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz “Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldü. Ödülü Başkan Yücel Yılmaz adına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri’nin elinden, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Küçükkaptan aldı.
Programda; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Çiğdem Karaaslan, Ömer İleri, Hamza Dağ, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir ve siyaset dünyasından sanat dünyasına, spor camiasından medya mensuplarına kadar bir çok isim katıldı.

AW437250 04

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.