Bandırmaspor Yönetim Kurulu Toplantısında Alınan Kararlar Belli Oldu - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Bandırmaspor Yönetim Kurulu Toplantısında Alınan Kararlar Belli Oldu

Bandırma Düğün Salonu

Bandırmaspor Yönetim Kurulu Toplantısında Alınan Kararlar Belli Oldu
Son Güncelleme :

24 Kasım 2022 - 22:02

Bandırmaspor yönetiminden yapılan açıklamada alınan kararlar şu şekilde.

“Tüzüğümüzün 5. maddesini yerine getirmeyen üyelere sosyal medyada, ulusal ve yerel basında, sms kanalı ile defaatle yapılan tüm duyurulara rağmen görevlerini yerine getirmeyen 209 üyenin Genel Kurul Üyeliği feshedilmiştir.

Yeni spor yasasına göre tüzüğümüzün revize edilmesi ve tüzükte belirtildiği üzere Olağan Genel Kurul toplantısı için ilk toplanma 17 Nisan 2023 olarak belirlendi. Gerekli toplanma sağlanamaz ise ikinci toplantı 24 Nisan’da yapılacak. Tüm Genel Kurul Üyelerinin katılımı önem arz etmektedir.

Yönetim Kurulu’nun önerisi ve tüm Yönetim Kurulu’nun onayı ile mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Onur Göçmez’e Bandırmaspor Onursal Başkanlığı görevi verilmiştir.
Onur Göçmez mevcut Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinin yanında Onursal Başkanlık görevini de sürdürecektir.

Başkan Vekilliğine Gürel Soylu getirilmiştir. Asbaşkanlar Bilgen Süngü, İbrahim Ozan Tüm, Özel Aydın, Cihan Yılmaz, Onur Çon, Salih Soner Koçoğlu, Erol Rüzgar ve Mustafa Der olmuştur.”

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.