Bandırmaspor Başkanı Beşiktaş'a Transferi İptal Olan Keny Hakkında Açıklama Yaptı - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

  Bandırmaspor Başkanı Beşiktaş’a Transferi İptal Olan Keny Hakkında Açıklama Yaptı

  Bandırma Düğün Salonu

  Bandırmaspor Başkanı Beşiktaş’a Transferi İptal Olan Keny Hakkında Açıklama Yaptı
  Son Güncelleme :

  05 Ağustos 2022 - 19:52

  4.535 kez okundu

  TFF 1. Lig ekiplerinden Bandırmaspor’un santrafor oyuncusu Philippe Keny’nin iptal olan transferi hakkında kulüp başkanı Onur Göçmez başın açıklaması yaptı.
  Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin basına yapmış olduğu açıklama “Bandırmaspor’un başkanı, önce kendine dönüp bir bakacak. O da bir kongre üyesi. N’Koudou giderse, Keny’yi alabiliriz dedik. Bandırmaspor Başkanı işine baksın. Keny çok kıymetliyse başkasına satsın. Bulabilse zaten beklemez.” dedi. Bu açıklamaların ardından Bandırmaspor Başkanı basın açıklamasında tüm ayrıntıları detaylı olarak paylaştı.

  Biz Resmi Teklifi Kabul Ettik
  Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez ; “Bize resmi teklif yapıldı kabul ettik. 5 gün sonra transferin iptal olduğunu sosyal medya okuduk. Futbolcu dahil kimsenin bu durumdan haberi yoktu. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin basına yapmış olduğu açıklama üslup tarz ve yaklaşım Beşiktaş camiasını bağlar ve Beşiktaş camiasının kendi içerisinde bunu tartışması lazım. Bandırmapspor’u ve futbolcumuz Keny’nin sanki bir kulübe satılma, Keny’ninde itibarsızlaştırma ve kalitesiz bir topçu algısı oluşturulmuş kamuoyuna. Beşiktaş Başkanı’nın yapmış olduğu bu açıklama sonunda tarih şunu yazacaktır. Beşiktaş Başkanı Bandırmaspor’a yapılan bu tarz ve üsluptan ötürü özür borçlu olarak yazacaktır tarih bu konu bizim için burada kapanmıştır.” dedi.

  youtube video


  FİKSTÜR - Maç Yok

  Tümünü Gör

  YORUM YAP

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.