Bandırma CHP İlçe Örgütünde İstifalar Durmuyor - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Bandırma CHP İlçe Örgütünde İstifalar Durmuyor

Bandırma Düğün Salonu

Bandırma CHP İlçe Örgütünde İstifalar Durmuyor
Son Güncelleme :

23 Ocak 2023 - 19:50

Bandırma CHP İlçe Örgütünde yönetimdeki kişilerden istifalar peş peşe gelmeye başladı. Gülsün Antalyalı ve Ömer Aksoy’un istifalarından sonra şimdi de Dilek Durukan’ın istifası sonrası CHP ilçe yönetiminde anlaşmazlıkların olduğu ve bu isimlerin Selim Panç’a yakınlı lığı ile bilinen kişilerin olduğu ayrıca bu istifaların devam edeceği yönünde gelen bilgiler var.

CHP Bandırma ilçe yönetiminde sular bir türlü durulmak bilmiyor. Eski CHP Bandırma Kadın Kolları Başkanı Simge Gürkan Çavuşoğlu, parti içerisindeki sorunlar sebebiyle istifa ettiğini açıklamış ve Selim Panç’ın Milletvekilliğinde beni temsil etmeyecek demişti. Geçtiğimiz günlerde Selim Panç’ın milletvekili aday adayı olmak için ilçe başkanlığı görevinden istifa etmesinin ardından Panç’tan boşalan koltuğa yönetim kurulu’nun kendi aralarında yaptığı seçim sonucu Mehmet Atak İlçe Başkanlığına seçildi. Atak koltuğa oturur oturmak ayağının tozu ile istifalar ile karşı karşıya kaldı.

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.