BANDIRMA BELEDİYESİNDEN: 2023 PERFORMANS PROGRAM HAZIRLIKLARI ÇALIŞTAYI - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

BANDIRMA BELEDİYESİNDEN: 2023 PERFORMANS PROGRAM HAZIRLIKLARI ÇALIŞTAYI

Bandırma Düğün Salonu

BANDIRMA BELEDİYESİNDEN: 2023 PERFORMANS PROGRAM HAZIRLIKLARI ÇALIŞTAYI
Son Güncelleme :

04 Ağustos 2022 - 10:35

Bandırma Belediyesi şehir yönetim tarihinde bir ilke imza atarak, tüm şehir paydaşlarının katılımıyla; 2023 Performans Program Hazırlıkları Çalıştayı düzenledi. 03-04 Ağustos tarihlerinde Grand Asya Otel’de gerçekleşecek çalıştayın ilk gününde Bandırma’nın 55 mahallesinin muhtarlarıyla bir araya gelindi.

 

Çalıştay; Bandırma tanıtım ve belediye hizmetlerinden oluşan video ile başladı. Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un açılış konuşmasının ardından Onyedi Eylül Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen; muhtarlar, paydaşlar, halk memnuniyet anketlerinin sonuçları paylaşıldı. Beş ayrı gruplara bölünen muhtarlar; belediyeden beklentileri, Bandırma’nın genel sorunları, kırsal ve merkez mahallelerin ihtiyaçları, gelecek ile ilgili projeler konusunda yaptıkları ortak çalışmanın sunumunu yaptılar. Sunumların sonunda bir açıklama yapan Belediye Başkanı Tolga Tosun: “Başkan olarak seçilmeden önce bir söz vermiştim ‘Birlikte yöneteceğiz’ demiştim. Seçildikten sonra da her fırsatta şehrimizdeki tüm paydaşlarımızla bir araya gelerek görüşmelerde bulunduk. Bugün, Bandırma şehir yönetiminde bir ilke imza atıyoruz. Şehrimizin geleceğine birlikte karar vermek adına; Bandırma Belediyesi 2023 Performans Programı Hazırlıkları Çalıştayına başladık. Bu ölçekte bir katılımla gerçekleşen çalışmayı ilk kez düzenlemekten dolayı gururluyuz. Çalıştayın ilk gününde 54 güzide mahallemizin siz değerli muhtarlarıyla bir aradaydık. Görüşleriniz tüm detaylarıyla kaydedildi. Çalıştay sonuçları titizlikle incelenecek, raporlaştırılacak ve en doğruya birlikte ulaşacak, birlikte yöneteceğiz. Katılımınız ve değerli katkılarınız için çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sabah 09:30’da başlayan çalıştayda 12:15’te öğle arası verildi. 13:30’da başlayan ikinci bölümle çalıştayın ilk günü 16:00’da sona erdi. 4 Ağustos Perşembe günü de STK, meslek odaları, siyasi partilerin ilçe temsilcileri ve diğer tüm şehir paydaşlarıyla çalıştayın ikinci gün çalışması yapılacak.

 

 

IMG 9864 resized 20220804 102103285

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.