​​​​​​​Azeri Şehidinin Ailesi Azerbaycan'a Gidiyor - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

Azeri Şehidinin Ailesi Azerbaycan’a Gidiyor

Bandırma Düğün Salonu

Azeri Şehidinin Ailesi Azerbaycan’a Gidiyor
Son Güncelleme :

03 Ağustos 2021 - 18:38

AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı Karabağ savaşında şehit olan Hasanov Hikmet Fikret’in Balıkesir Gönen Hacıvelioba köyünde yaşayan annesini ziyaret ederek şehidin annesine verdikleri sözü yerine getirdi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı ve Kaymakam Arslan Yurt Karabağ savaşında şehit olan Hasanov Hikmet Fikret’in annesine Azerbaycan’ın Gence’de bulunan mezarını ziyaret etmek maksadıyla göndeririz sözünü yerine getirdiler. 7 Ağustosta anne Kifayet Kocabacak ve kızı Canan Kocabacak, Milletvekili Yavuz Subaşı ile Kaymakam Arslan Yurt tarafından alınan biletler sayesinde Azerbaycan’ın Gence şehrine gidecekler.
Milletvekili Subaşı, “Anne Kifayet Kocabacak ve kızı Canan Kocabacak‘ı Azerbaycan Gence’ye gönderiyoruz. Tek millet, iki devlet olarak Türkiye – Azerbaycan kardeşliğinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu vesile ile Karabağ şehidimizin ailesine verdiğimiz sözümüzü tutmanın gururu ile bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum” dedi.

AW385105 02

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.