​​​​​​​63 YIL SONRA BURHANİYE’DE BULUŞTULAR! - Bandırma Haber Bandirma.comBandırma Haber Bandirma.com

63 YIL SONRA BURHANİYE’DE BULUŞTULAR!

Bandırma Düğün Salonu

63 YIL SONRA BURHANİYE’DE BULUŞTULAR!
Son Güncelleme :

10 Temmuz 2021 - 16:01

Burhaniye ilçesinde, Burhaniye Ortaokulunun l957 yılı mezunları yıllar sonra bir kafede buluştu. Yaklaşık 35 kişilik eski arkadaşlar birlikteliklerinin keyfini ve mutluluğunu yaşarken, aralarında olmayan arkadaşlarını da yad ettiler.

AW367532 02

Emekli Büyükelçi ve profesörlerin de aralarında bulunduğu 63 yıllık 35 arkadaş, sabah kahvaltısında hem sevinci hem hüznü paylaştı. Eski Milli Futbolcu Hikmet Tok’un söylediği Türk Sanat Müziği izleyenleri coştururken, hep birlikte şarkılara eşlik ettiler. Saatler süren kahvaltı da, Hikmet Tok’un çalıp söylediği şarkılar kulakların pasını silerken, unutulmaz dakikalar geçirdiler. Eski arkadaşların buluşmasına öncülük eden Yıldız Ersoy, buluşmaya katılan arkadaşlarına teşekkür etti. Ersoy, “Bizler artık ilerleyen yaşımıza karşın sevgiden, dostluktan hiçbir zaman uzaklaşmadık. Elimizden geldiğince eski okul arkadaşlarımız ile görüşmelerimizi hiç aralıksız sürdürdük. Ne mutlu bize bu gün burada uzun yıllar önce Burhaniye Ortaokulundan mezun olan arkadaşlarımız ile bir araya geldik ve hasret giderdik. Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Saynur Kınacı ise, “ Uzun yılların arkadaşlığını hala o günlerdeki gibi hatırlıyorum. Artık eski dostluklar kolay kolay bulunmuyor. Ne mutlu bize. Kahvaltımıza katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.

AW367532 01

 

AW367532 03

 

AW367532 04

Bilgilendirme

İHA - Anadolu Ajansı ve diğer ajanslar tarafından yayınlanan yurt haberleri Bandirma.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, söz konusu
ajansların yayınladığı şekliyle Bandirma.com sayfalarında yer almaktadır.
Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır.
Haberle ilgili şikayetleriniz için 
bize ulaşabilirsiniz


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.